Фантастичний Terzo Millennio: Lamborghini представив автомобіль третього тисячоліття

Aвтoмoбільнa кoмпaнія Lamborghini прeдстaвилa нoвий «кoнцeпт-кaр мaйбутньoгo» – Terzo Millennio, що в перекладі з італійської означає «третє тисячоліття».

Концепт створила Lamborghini разом з Массачусетським технологічним інститутом Головним завданням автомобіля є демонстрація можливостей нових технологій зберігання енергії і матеріалознавства. Ці технології незабаром планують задіяти при випуску серійних автомобілів виробника.

Кузов виконаний переважно з карбону або його сплавів, завдяки цьому автомобіль дуже легкий.

Згідно з новими віяннями часу, це буде електромобіль.

У повнопривідному Terzo Millennio встановлено чотири електродвигуни – по одному в кожному з коліс. Більш того, в суперкарі відсутні звичні нам акумулятори, а замість них інженери встановили суперконденсатори. Іоністори, як їх ще називають, здатні забезпечити високу пікову потужність, швидку рекуперацію кінетичної енергії і довговічність.

Суперконденсатори не вимагають окремих ємностей: вони вживлені в кузовні панелі.

Відомо, що Terzo Millennio отримав повністю вуглепластиковий кузов, зовнішні панелі якого здатні виконувати роль накопичувачів енергії. Ще одна фантастична розробка – здатність до  саморегенерації: автомобіль зможе самостійно визначати пошкоджені місця на кузові (як зовні, так і всередині) і відновлювати їх за допомогою спеціального хімічного складу, який надходить з мікроканалів у структурі панелей.

Трохи пізніше, в грудні 2017 року, італійці покажуть публіці довгоочікуваний кросовер Urus.

 

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.