Компактний кросовер нового покоління — MAZDA CX-30

ІДEAЛЬНИЙ AВТOМOБІЛЬ ДЛЯ БУДЬ-ЯКИX ШЛЯXІВ

В світі пoстійниx викликів, вaм пoтрібeн aвтoмoбіль, який дoлaє ці виклики рaзoм з вaми. Aвтoмoбіль, щo гaрмoнійнo пoєднує спoртивні лінії купe тa сміливу міць крoсoвeрa. Кoмпaктні рoзміри кузoвa, щo дoзвoляють з лeгкістю мчaти містoм, і в тoй жe чaс прoстoрий сaлoн, щoб втeкти від міськoї мeтушні тa пoдoрoжуючи нaсoлoджувaтись кoмфoртoм тa зaтишкoм.

Нoвий кoмпaктний крoсoвeр мaє нoву плaтфoрму Skyactiv-Vehicle Architecture, якa у пoєднaнні з інтeлeктуaльними тexнoлoгіями, тaкими як пoкрaщeнa систeмa пoвнoгo привoду i-Activ AWD, щo прaцює спільнo з Систeмoю кoнтрoлю руxу aвтoмoбіля G-Vectoring Control Plus (GVC Plus) тa розширений пакет активної безпеки i-Activsense – все це сприяє ще яскравішим враженням від керування автомобілем в дусі філософії Jinba Ittai.

Mazda CX-30 – ідеальне доповнення вашого образу життя, яке робить кожну подорож незабутньою!

КОМПЛЕКТАЦІЇ ТА ЦІНИКОМПЛЕКТАЦІЇ ТА ЦІНИ

 

ВИТОНЧЕНИЙ KODO ДИЗАЙН

Новий Mazda CX-30 демонструє еволюцію дизайну КODO, яка зберігає його енергію, але тепер орієнтується на більшу зрілість стилю за допомогою елегантності та простоти мінімалістичної естетики, натхненної традиціями японського мистецтва.

 

ЧИСТЕ ЗАДОВОЛЕННЯ ЗА КЕРМОМ

Передові технології в поєднанні з дизайном, орієнтованим на людину, забезпечують більший контроль та безпеку на дорозі.

 

БІЛЬШЕ КОМФОРТУ ДЛЯ ВАС ТА ВАШИХ ПАСАЖИРІВ

Ретельно продуманий інтер’єр преміальної якості поєднує комфортний та цілковито зосереджений навколо водія простір з просторою та легкою атмосферою в салоні.

 

АБСОЛЮТНА СВОБОДА ПОДОРОЖУВАТИ

Більше місяця для багажу та новітні технології SKYACTIV: новий двигун SKYACTIV 2.0 з системою М Hybrid, інтелектуальна система повного приводу i-Activ AWD та технології G-Vectoring Control Plus, щоб ви могли дістатись куди забажаєте.

 

НОВИЙ ДВИГУН SKYACTIV-G 2.0 З СИСТЕМОЮ MAZDA M HYBRID

Новий бензинові двигун SKYACTIV-G 2.0, потужністю 150 к.с. використовує інтелектуальну Mazda M Hybrid. Зберігаючи та повторно використовуючи енергію, яка зазвичай втрачається під час гальмування, електричний двигун працює в парі з бензиновим двигуном, додаючи потужності на старті, а також збільшуючи економію палива та знижуючи викиди CO2.

НОВИЙ MAZDA СХ-30 ОТРИМАВ 5 ЗІРОК РЕЙТИНГУ БЕЗПЕКИ EURO NCAP

Максимальний рейтинг 5 зірок означає впевненість та безпеку для всіх пасажирів Mazda CX-30. А максимальний результат 2019 року серед всіх автомобілів в 99% у категорії безпеки дорослих пасажирів, підтверджує, що стильний силует кузова та елегантний салон в першу чергу були розроблені для захисту водія та пасажирів.

ВПЕВНЕНІСТЬ В КОЖНОМУ РУСІ

Інноваційна система проактивної безпеки i-ACTIVSENSE – цілий набір складних технологій, і всі вони розроблені для того, щоб надати вам неперевершене відчуття контролю над ситуацією.

А найновіша архітектура SKYACTIV у поєднанні з орієнтованими на людину передовими технологічними рішеннями, створює неповторне відчуття єднання між водієм та автомобілем – Jinba Ittai.

 

КРАСА ВІЛЬНОГО ПРОСТОРУ

Концепція Yohaku – краса вільного простору, стала основою створення ретельно продуманого інтер’єру преміальної якості, що поєднує комфортний та цілковито зосереджений навколо водія простір з просторою та легкою атмосферою в салоні для всіх пасажирів.

 

ДВИГУН SKYACTIV-G

Новий бензиновий двигун SKYACTIV-G 2.0, потужністю 150 к.с. використовує інтелектуальну Mazda M Hybrid.

КРАСА ВІЛЬНОГО ПРОСТОРУ

Концепція Yohaku – краса вільного простору, стала основою створення ретельно продуманого інтер’єру преміальної якості, що поєднує комфортний та цілковито зосереджений навколо водія простір з просторою та легкою атмосферою в салоні для всіх пасажирів.

 

СВОБОДА ПОДОРОЖУВАТИ БУДЬ-ДЕ

Нова Mazda CX-30 поєднує в собі найкраще з двох світів – витонченість ліній купе та можливості позашляховиків. Обираючи Mazda CX-30, ви отримуєте високі динамічні показники, задоволення від керування та найвищий рівень комфорту та безпеки.

Ждем Вас по адресу:

г. Днепр, ул. Днепросталевская, 30-б (Левый берег).

Мы работаем для Вас Пн. – Сб. с 9-00 до 18-00.

Вы можете связаться с нами по тел.: (056) 747-90-99, +38 (067) 612-30-09

www.mazda-autoimpulse.dp.ua

Перейти на страницу автосалона

Перейти на страницу автосервиса

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.