Новий Hyundai i30 дебютує на Женевському автосалоні 2020

Прeм'єри Hyundai Motor нa Міжнaрoднoму aвтoсaлoні в Жeнeві в бeрeзні 2020 рoку нe oбмeжaться пoкaзoм нoвoгo пoкoління xeтчбeкa i20. Нa стенді компанії дебютує оновлене сімейство моделей i30 — хетчбек, ліфтбек і універсал. Також відвідувачі Женевського автошоу побачать спецверсії цих моделей — N Line.

Нова стилістика модельної лінійки i30 разом із спецверсіями N Line (вперше в цій модифікації буде представлений універсал i30 Wagon) підкреслить спортивний і динамічний характер автомобілів.

 

На опублікованих тізерах, що демонструють екстер'єр хетчбека i30 у версії N Line, видно перетворений передній бампер зі збільшеними центральним і бічними повітрозабірниками, нова форма решітки радіатору і фари головного світла з LED-оптикою. Унікальний акцент моделі — інтегровані в фари V-подібні світлодіодні денні ходові вогні.

Дизайнери марки також змінили форму заднього бамперу і задніх ліхтарів. У новому стилі будуть виконані легкосплавні колісні диски діаметром 16, 17 і 18 дюймів.

 

В інтер'єрі лінійки i30 з'явиться цифрова приладова панель і сенсорний екран мультимедійної системи діагоналлю 10.25 дюймів. Решта нововведень і технічні характеристики моделей будуть оприлюднені під час презентації, яка відбудеться 5 березня 2020 року в рамках Женевського автосалону.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.