Рено Центр Дніпропетровськ: новий SCENIC отримав пять зірок EURO NCAP

2004 рік – Modus, Mégane CC
Нoвий SCENIC здoбув 90% зa рівнeм зaxисту дoрoслиx пaсaжирів, 82% зa рівнeм зaxисту дітeй і 67% зa рівнeм зaxисту пішoxoдів. Він oблaднaний пeрeдoвими тexнoлoгіями і з тріумфoм прoйшoв нoвий прoтoкoл випробувань Euro NCAP в 2016 році. Цей результат підкреслює відданість Renault безпеці, і це добре видно на прикладі повністю оновленого SCENIC.
Пасивна безпека найвищого рівня
попередження про виїзд зі смуги;
Перейти на страницу автосалона
Renault SCENIC відрізняється від інших автомобілів низкою використаних передових технологій, зокрема, вперше використаною в цьому сегменті системою активного екстреного гальмування з функцією виявлення пішоходів в базовому варіанті виконання.
2001 рік – Laguna
E-mail: salon@single.dp.ua
WEB: renault.dp.ua
Він також оснащений двома подушками безпеки нового покоління, що встановлені на рівні грудей з технологією активної адаптації. Датчики визначають необхідний ступінь надування подушки в залежності від положення водія і пасажира. Новий SCENIC обладнаний двома подушками безпеки для першого і другого рядів сидінь і двома грудними подушками безпеки спереду.
Автосалон Рено Центр

2008 рік – Mégane, Koléos
Інші моделі Renault, що отримали п’ять зірок від Euro NCAP
2013 рік – Captur, Zoé

Время работы: с 9.00 до 19.00
система утримання автомобіля на смузі руху;

З точки зору пасивної безпеки — конструкції та обладнання, які захищають водія і пасажирів від неминучого зіткнення — новий SCENIC знаходиться на найвищому рівні.
2016 рік – новий Renault SCENIC
2009 рік – Mégane Grand Scénic
 
Новий SCENIC оснащений усіма технологіями преміум-сегмента та інноваційним обладнанням. Це єдиний автомобіль в сегменті C-MPV (універсали підвищеної місткості, сегмент С), що має систему активного екстреного гальмування з функцією виявлення пішоходів в базовому виконанні. Новий SCENIC пропонує водіям такі технології захисту і попередження про небезпеку:
Новий Renault SCENIC отримав п'ять зірок за підсумками тестування безпеки, проведеного незалежною організацією Euro NCAP.
2007 рік – Laguna
2012 рік – Clio
НОВИЙ SCENIC — 20-Й АВТОМОБІЛЬ МАРКИ RENAULT, ЯКИЙ ОТРИМАВ П'ЯТЬ ЗІРОК У РЕЙТИНГУ БЕЗПЕКИ EURO NCAP
кольоровий індикатор на лобовому склі;
2005 рік – Clio
2002 рік – Vel Satis, Mégane
паркування без використання рук;
2015 рік – Mégane, Talisman, Kadjar, Espace
2003 рік – Scénic, Espace
Безпечне і спокійне керування з вбудованими технологіями нового SCENIC
Тел.: (056) 790-37-57
попередження виявлення втоми водія на основі аналізу траєкторії руху;
Використовується сталь з високим рівнем пружності, кожен квадратний міліметр якої здатний витримувати до 120 кг тиску. Новий SCENIC використовує перевагу посиленої конструкції, що дозволяє захистити життя пасажирів всередині салону. Крім того, розташована зовні в зоні деформації сталь поглинає силу удару, таким чином захищаючи життя пасажирів всередині салону
Стаючи двадцятим автомобілем марки Renault, який отримав п'ять зірок в рейтингу Euro NCAP, SCENIC підтверджує 15-річну відданість марки інтересам безпеки.
Днепр, Запорожское шоссе, 25а Адрес: г.
система активного екстреного гальмування з функцією виявлення пішоходів.
адаптивний круїз-контроль;

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.